ATPAKAĻ

Smaids palīdz veiksmīgiem darījumiem

- Giedre, vai uzskatāt, ka ārējam izskatam un harmoniskam smaidam ir kāda loma dzīvē?

- Izskats man ir ļoti svarīgs profesionālajā darbībā. Esmu projektu vadītāja – cilvēks, kurš pastāvīgi sazinās ar biznesa klientiem, uzņēmumu vadītājiem. Dabiski, ka mans amats mudina pievērst izskatam īpašu uzmanību. Estētisks izskats palīdz nostiprināt uzticību un atstāj uz klientiem labāku iespaidu. Pēc manām domām, ar roku piesegtie smaida defekti neizraisa apkārtējos uzticību un traucē uzsākt veiksmīgus darījumus.


- Aprakstiet savu ortodontiskās ārstēšanas gadījumu. Kas pamudināja taisnot zobus?

- Patiesībā mans zobu stāvoklis ir ļoti sarežģīts. Apakšējā žoklī ir gulošs zobs, kas apgrūtināja un paildzināja ārstēšanu. Bija arī problēmas ar sakodienu. Nolēmu, ka kaut kas jādara. Šobrīd mana ārstēšana ar kapēm ilgst pusotra gada, tātad pēc dažiem mēnešiem jau varēšu priecāties par rezultātu.


- Vai apsvērāt ārstēšanu ar ierasto brekešu sistēmu?

- Par breketēm tiešām nedomāju. Un ne tikai no estētiskās puses – uzskatu, ka tas ir viens no trūkumiem. Kādu laiku esmu strādājusi zobārstniecības klīnikā, tāpēc redzēju brekešu pacientu ikdienu tuvplānā. Dzirdēju negatīvas atsauksmes. Pirmkārt, ir jāmaksā lielāka naudas summa, nekā tika cerēts ārstēšanas sākumā. Turklāt cilvēki sūdzējās par nogurdinošām sāpēm: sāpju dēļ daži pat nevarēja iemigt, varēja ēst tikai mīkstu pārtiku, bet pēc katras ēdienreizes ilgstoši bija jātīra zobi ar vairākām birstēm. Man bija žēl šo cilvēku par viņu piedzīvotajām sāpēm, diskomfortu, un negribēju nokļūt šādā vai līdzīgā situācijā.

Jau ārstēšanas sākumā redzēju, kāds būs gala rezultāts


- Baltijas valstīs kapes ir salīdzinoši jauna ortodontiskās ārstēšanas metode. Vai viegli pieņēmāt lēmumu taisnot zobus ar nemanāmajām kapēm?

- Varbūt sākumā bija mazliet satraucoši pieņemt faktu, ka mans gadījums ir ļoti sarežģīts. Bet lēmumu pieņēmu viegli. Šaubas palīdzēja kliedēt vairākas filmiņas par taisnošanas kapēm, kuras noskatījos pirms pirmās vizītes. Mani nomierināja tas, ka kapes ir tiešām nemanāmas, bet rezultāti – pārsteidzoši.


- Kā veicās pierast pie kapēm?

- Mācīšanās runāt man aizņēma kādas pāris nedēļas. Tas nenozīmē, ka šo nedēļu laikā bija neiespējami vai ļoti grūti runāt, taču bija jūtama tāda kā šļupstēšana. Bija jāpierod pie svešķermeņa mutē, bet tas tiešām neizraisīja grūtības.


- Jūs valkājat kapes jau pusotra gada. Padalieties ar iespaidiem par ārstēšanas plānošanu un procesu.

- Mani ļoti sajūsmināja digitālā ārstēšanas plānošana. Jau ārstēšanas sākumā redzēju, kā izskatīsies mans smaids pēc ārstēšanas beigām, un tādēļ jutos pilnīgi droša. Saņēmu speciāli man izgatavotu nemanāmo kapju komplektu, kuras noteiktā secībā mainu aptuveni reizi divās nedēļās.

- Kapes var izņemt. Kā Jums liekas, tā ir priekšrocība vai trūkums?

- Tā ir liela priekšrocība. Man ļoti patīk, ka ar kapēm jūtos neatkarīga. Dodoties uz svarīgu tikšanos vai vakara pasākumu, kapes izņemu.


- Kā apkārtējie reaģē uz kapēm?

- Reti kurš ievēro, nekādus jautājumus nesaņemu. Taču man bija svarīgi par kapēm pēc iespējas vairāk pastāstīt man tuviem cilvēkiem. Esmu ļoti apmierināta, tāpēc gribu dalīties pieredzē ar tiem, kuriem šī informācija ir jauna un aktuāla. Un interesenti bija – vairāki cilvēki manu paziņu lokā arī uzsāka veiksmīgu ārstēšanos ar kapēm.


- Kā ir mainījusies Jūsu dzīves kvalitāte?

- Jau tagad varu pateikt, ka ir pastiprinājusies pārliecība par sevi, uzlabojies garastāvoklis. Smaids ir kļuvis manāmi skaistāks, kaut arī palikuši daži mēneši līdz ārstēšanās beigām. Domāju, ka acīmredzamu priekšrocību dēļ kapes agri vai vēlu aizstās tos „metālus”, kas rada tik daudz neērtību, nemaz nerunājot par to, ka tie tiešām nevairo skaistumu.

Turpinot pārlūkot vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, lai nodrošinātu labāko pieredzi tīmekļa vietnē. – AIRNIVOL privātuma politika.
PIEKRĪTU