Nemanāma ārstēšana – acīmredzams rezultāts

Airnivol® ir progresīva ortodontijas tehnika, kas paredzēta zobu izlīdzināšanai un harmoniska smaida veidošanai.

AirNivol ir kompānija, ko 2004. gadā nodibināja divi inženieri, Pizas universitātes (Itālija) profesori, kas sākumā ražoja industriālos skenerus. 2010. gadā sadarbībā ar Neapoles universitāti, kas ir pazīstama ar saviem ortodontijas speciālistiem, tika radīta unikāla zobu taisnošanas tehnoloģija – elaineru sistēma. Elaineri (angļu val. – aligner) ir caurspīdīgas noņemamas kapes, kuru uzdevums ir estētiski iztaisnot zobus un koriģēt sakodienu bez jebkādiem fiksējamiem aparātiem. Kopš 2014. gada šī sistēma ir sastopama jau vairāk kā 20 pasaules valstīs. 

Kapes ir pilnīgi nemanāmas uz zobiem, tādēļ šī tehnoloģija dod iespēju iegūt skaistu smaidu bez jebkāda diskomforta un nemainot ikdienas ieradumus. Estētiska un ērta zobu taisnošana nav vienīgā kapju priekšrocība. Šī inovatīvā sistēma izceļas ar detalizētu digitālu ārstēšanas plānošanu.

Zobu skenēšana

Zobu loku nospiedumi tiek noņemti ar intraorālā skenera palīdzību. Tā ir ierīce, kas dod iespēju iegūt kvalitatīvu zobu loka 3D attēlu, neizmantojot papildu nospiedumu veidošanas materiālus.

3D modelis

Digitālie zobu nospiedumi nodrošina ātrāku un vieglāku ortodontiskās ārstēšanas plānošanu.

Kapju izgatavošana

Pēc ārstēšanas plāna sagatavošanas tiek pasūtīta kapju izgatavošana. Nepieciešamo zobu taisnošanas kapju skaitu individuāli katram pacientam izgatavo zobu tehniķi.

Airnivol ir ērts un estētisks risinājums, kas paredzēts zobu izlīdzināšanai un jauna izskata iegūšanai.

Ārstēšana ar nemanāmo kapju sistēmu izceļas ar īpašu precizitāti un drošību. Ārstēšanas plānu gatavo trīs speciālisti: zobārsts, ortodonts-konsultants Itālijā un tehniskais vadītājs. Profesionālus bioinženierus un ortodontus, kuru specializācija ir zobu taisnošana ar nemanāmām kapēm, apvieno kopīga interneta platforma. Tas nozīmē, ka katru individuālo gadījumu pārbauda vairāki zobārstniecības speciālisti. Ārstēšanas efektivitāti nodrošina arī tas, ka plāns tiek sagatavots datorsistēmā no pirmā līdz pēdējam solim. 

Digitālā plānošana ļauj precīzi paredzēt ne tikai zobu stāvokli, bet arī zobu sakņu pozīciju ārstēšanas gaitā. Tas ir īpaši aktuāli pacientiem, kuri slimo ar periodonta slimību. Lai zobu taisnošana noritētu gludi un tiktu ievērots plāns, pacientam periodiski ir jāapmeklē ortodonts.

Airnivol® ir progresīva ortodontijas tehnika, kas paredzēta zobu izlīdzināšanai un harmoniska smaida veidošanai.

Nemanāmas
Nemanāmas
Īsāks ārstēšanas laiks
Īsāks ārstēšanas laiks
Var dzīvot ārzemēs
Var dzīvot ārzemēs
Mazāk sāpju
Mazāk sāpju
Labāk prognozējami rezultāti
Labāk prognozējami rezultāti
Ērti ēst un tīrīt zobus
Ērti ēst un tīrīt zobus
Mazāk vizīšu pie ārsta
Mazāk vizīšu pie ārsta
Neizraisa alerģiju
Neizraisa alerģiju
Turpinot pārlūkot vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, lai nodrošinātu labāko pieredzi tīmekļa vietnē. – AIRNIVOL privātuma politika.
PIEKRĪTU