Biežāk uzdotie jautājumi

Sniedzam atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par zobu iztaisnošanas kapēm.
Ar ko zobu kapes atšķiras no tradicionālajām breketēm?

Kapes ir plānas un caurspīdīgas, tādēļ ir pilnīgi nemanāmas uz zobiem. Tās var izņemt ēšanas laikā, tāpēc tām nav nepieciešama īpaša kopšana. Atšķiras arī ārstēšanas plānošana: ar digitālo tehnoloģiju palīdzību ārstēšana ar kapju sistēmu tiek saplānota pirmās vizītes laikā, nevis pamazām ārstēšanas gaitā, kā tas notiek, taisnojot zobus ar breketēm.

Ko var taisnot ar kapēm?
  • Saspiestus zobus
  • Likvidēt zobu starpas
  • Dziļu sakodienu
  • Pabīdot zobus ne vairāk kā par 4–5 mm
Vai tā ir uzticama tehnoloģija?

Tā ir patiešām uzticama tehnoloģija, jo ārstēšanu plāno trīs speciālisti: zobārsts, ortodonts-konsultants Itālijā un tehniskais vadītājs.

Kā darbojas nemanāmās taisnošanas kapes?

Noteiktā secībā tiek nēsātas individuāli izgatavotas kapes. Mehāniski spiežot, zobi pakāpeniski tiek virzīti pareizajā stāvoklī, un tiek veidots pareizs sakodiens.

Vai ārstēšanai pietiek tikai ar taisnošanas kapēm?

Taisnojot zobus ar kapēm, var būt nepieciešami papildu līdzekļi: starpzobu izslīpēšana, pie zoba pielīmējamas "pogas", elastīgās gumijas, skeleta balsts, kas paredzēts plānoto zobu kustību nodrošināšanai.

Kā nēsāt?

Kapes ir jānēsā 22 stundas diennaktī un jāmaina ik pēc 14 dienām. Kapes jāņem nost, sākot no aizmugurējiem zobiem, bet jāliek iekšā – sākot no priekšējiem. Uzliekot kapes, vajadzētu pārbaudīt, vai tās labi piekļaujas zobiem. Kapes jāglabā īpašā kastītē un jāsargā no dzīvniekiem.

Kas vēl man būtu jāzina?

Atsevišķas kapju malas ražošanas procesa ietekmē var būt raupjas. Šādā gadījumā var lietot ortodontisko vasku vai apvīlēt kapes maliņu ar nagu vīli. Turklāt ar kapēm nav ieteicams smēķēt, nedrīkst ēst un dzert karstus dzērienus.

Vai zobu taisnošana ar kapēm ir piemērota bērniem?

Ārstēšanu ar kapēm var sākt tad, kad pacientam jau ir visi pastāvīgie zobi.

Kā šī sistēma var palīdzēt kopējā ārstēšanas plānā?

AirNivol sistēma būtiski atvieglo ārstēšanu, ja plānojas aizvietot trūkstošus zobus ar implantiem: jau sākumā var novērtēt, cik implantus vajadzēs, kad varēs implantēt un veikt ārstēšanu prognozēti.

Turpinot pārlūkot vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, lai nodrošinātu labāko pieredzi tīmekļa vietnē. – AIRNIVOL privātuma politika.
PIEKRĪTU